Skocz do zawartości

Czy warto kupić używkę Specialized Crosstrail


Rekomendowane odpowiedzi

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-rower-specialized-crosstrail-rozmiar-m-CID767-IDPKLfC.html

Potrzebuje rower na dojazdy do pracy 15km, jazdy po mieście, czasem jakiej drogi leśne albo wokół jeziora, kilka km starych płyt betonowych więc dość nierówno. Zainteresował mnie ten Spec, wizualnie mi się podoba. Rozmiar M,mam 172cm wzrostu. Potrzebuje opinii, bo ja latałem do tej pory na marketach MTB. Czy ten Spec jest wart swojej ceny, na co ewentualnie zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza

Miałem Crosstraila dwa razy :) Raz bo kupiłem dla siebie i używałem a drugi raz bo kupiłem na handel i sprzedałem z dużym zyskiem. To są bardzo dobre rowery jeśli chodzi o ramę. Cena za ten jest dobra a jeśli wszystko sprawne to wręcz bardzo dobra. Trochę wyższy i nowszy model sprzedałem niedawno za 3500. Widać że mocno wyeksploatowany i coś w niego trzeba będzie włożyć. Na pewno zmiana wszystkich linek i pancerzy. Ale to nieduże koszty. Może klocki hamulcowe. Nie wiadomo jak łańcuch i kaseta. Ale nie ma używek w które nic się nie wkłada. Taki rower powinno się kupować osobiście. Ja bym brał. M jest trochę przymaławy ale na 172 jest ok. Na mnie przy 175 był za mały.

Odnośnik do komentarza

W mocno słabym stanie był ten Spec. Brak tylnego hamulca, slx działał słabo. Łańcuch i wszystko wokół wysmarowany smarem. Generalnie wszystko mocno zużyte i umęczone, gripy kręciły się w fekach. Odpuściłem  tego Speca.

Udało mi się kupić Hercules Icona na pełnym osprzęcie SLX, który działa wg mnie znakomicie, amortyzator RST Vita TNL z blokadą. I generalnie świetny stan.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...