Skocz do zawartości

Jaki rower do 10000zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Z dostępnych rowerów są :

1. Alma m30 za 10750 zł na allegro nowa

2. Cube c:62 race za 11000 zł 

3. W Poznaniu za 2 tyg ma być dostępny superior 979 ale w cenie 13600 zł!!! 

4. Bmc twostroke 5 na allegro nowy w cenie 9200 zł.  Tyle że tu rozmiar L jest w przedziale 178 188 cm wzrostu,  ja mam 188cm ale długie nogi więc nie wiem czy nie będzie za mały, a XL nie ma

5. BH Ultimate 7.5 za 9tys zł 

6. No i Rockrider xc 900,  tyle że tu chciałbym wymienić ta rebe,  znalazłem w necie sida Ultimate race w przecenie za 3300 zł.  Jakbym rebe opylil za 1500 zł to za 10500 zł bym miał rower jaki mi pasuje (chociaż fanem srama nie jestem) 

Co byście wzieli mając taki wybór? 

Dodam że koła nie są dla mnie priorytetem bo mam swoje karbonowe 

Odnośnik do komentarza

@gryzli: To zmienia zasady. Zawsze jest lepiej mieć kapitał w postaci osprzętu do konfiguracji swoich marzeń. Nie uznaję półśrodków. Musi być pełna satysfakcja. Zaskoczę: wystawiłbym na aukcji albo koła karbonowe (nawet ze stratą) , albo nowe z superiora, i wybrałbym na SIDdzie Superiora pomniejszonego o cenę sprzedaży zestawu kół.

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz swoje koła to czemu nie pójdziesz w race 740? Ponad 1000 zł mniej niż xc 900 a osprzęt w zasadzie taki sam. 

Bmc i bh dość słaba konfiguracja jak za tą cenę. 

Jak się zdecydujesz na takiego supa, to zawsze możesz sprzedać swoje koła karbonowe za jakieś 3 k, dorzucić kolejne 3-4k i kupić race 900 Team Edition na elektrycznej grupie z sidem, Karbonową korba itp 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ram napisał:

@gryzli: To zmienia zasady. Zawsze jest lepiej mieć kapitał w postaci osprzętu do konfiguracji swoich marzeń. Nie uznaję półśrodków. Musi być pełna satysfakcja. Zaskoczę: wystawiłbym na aukcji albo koła karbonowe (nawet ze stratą) , albo nowe z superiora, i wybrałbym na SIDdzie Superiora pomniejszonego o cenę sprzedaży zestawu kół.

Panowie dzięki za rady,  od rana byłem przekonany do tego Superiora,  ale zadzwonili od tej almy m30 za 10750 zł mówiąc że zważyli ją i na oryginalnych częściach w rozmiarze L waży 10,8 kg,  ale proponują wymianę sztycy i kierownicy na karbonowe oraz wymianę siodełka na z tytanowymi prętami,  a wszystko cenie roweru.  Odnieście się proszę do tej oferty i do samego roweru i jego geomietrii. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Oskarr napisał:

Ta orbea wygląda spoko. Mój xc 900 na duzej ilości mleka (po 150-200 ml) z koszykami i plakietka z numerem startowym waży obecnie 10,7 z Karbonową kierownicą i mostkiem. Ta orbea wygrywa chyba we wszystkim z moim xc 900 ?

Coś ściemę walą z tą wagą, jakiś dziadek na niemieckim kanale youtube ważył tą Almę i wyszło 11,66 kg w L

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...