Skocz do zawartości

Wymiana amortyzatora przód. Corratec X-vert cross


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy wymiana będzie opłacalna. Wymieniając amor poszedłbym w rockshocka, ale masz v brake, v brake są spoko w rowerach za 1,5k, w takich rowerach nie ma amortyzatorów powietrznych. W amortyzatorach powietrznych raczej nie znajdziesz mocowania pod v brake. Musiałbyś więc kupić amor za ok 800 zł, koło przód za 200, hamulec za 200 i tarcze za 100. Niestety ta operacja nie podniesie mocno ceny roweru. Ja bym sprzedał i kupił jakiś rower, którego nie będziesz już miał okazji modernizować. W okolicach 3000 jest riverside 920 z powietrznym amortyzatorem, półkę wyżej jest iniana x8 za 4300-4500, który jest teoretycznie rowerem mtb ale o geometrii mocno crossowej, z dobrą ramą, sztywnymi kołami, dobrym napędem i dobrym powietrznym amortyzatorem. W Indianie po zmianie opon na semislicki pojedziesz szybko a jak te opony będą szersze to się też poscigasz na singlach.

Odnośnik do komentarza

Takie informacje znalazłem w internecie:

INFORMACJE OGÓLNE
Rama: Ultra Light Tubing Powershape
Wielkość koła: 28"

Czy taki widelec ma sens: ?

Suntour NCX-D RL

Niestety nie podobają mi się rowery Indiana oraz Riverside. Chciałem kupić Dual Sport 3, ale niestety nie jest dostępny. Zastanawiałem się także na Giant Roam 1, ale tez do końca nie przekonuje mnie grafika.

Chciałbym wymienić ten Armor na jeden sezon. Potem rower odsprzedać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...