Skocz do zawartości

[Lampka przednia] Lampka z odcięciem do miasta, na akumulatory 21700/ 18650 (~200pln)


Rekomendowane odpowiedzi

Lumintop ma zasięg 210 metrów? Coś nagięte... A i tak nikt nie jeździ z pełną mocą świecenia, bo bat czy aku tyle nie wytrzyma...

Convoy S2+ (można się tu dowiedzieć dużo) w zestawie można w dobrej cenie znaleźć jeszcze, choć nie jest oszałamiający... Ale jak coś na temat elektryki się wie to można nieźle upgrade...

Ja jak kupowałem to, nie interesowało mnie odcięcie, bo i tak poruszam się w większości tam gdzie jak najmniej ludzi. Podobno da się daszki (kapturki) dokupić..

Teraz w garażu, jeżdżę, chodzę i wszędzzie używam Wizarda C2 Pro , niesamowicie porządny sprzęt, a dałem niecałe 350 szelestów (nie wiem jakie teraz ceny)...

Magnetyczna ładowarka, akumulatorki 18650, w zestawie z wszystkimi co potrzeba (uchwyt na moto, bika, pasek, plecak i więźba na głowę czy klips do hełmu). Dużo plusów. Przemyśl, bo sam się na początku wahałem z ceną, ale teraz nic nie żałuję. A czy oślepiam innych? Nie bardzo, bo po ścieżkach mniejsza moc i nieco w dół kieruję strumień.

 

Odnośnik do komentarza

B01 to lampka typowo rowerowa i w zasadzie TYLKO rowerowa - ma odcięcie co istotne dla pytającego i napęd na 2 wałki czyli 18650 lub 21700 - reszta dla rowerówki jest nieistotna ...
parametry sa w zasadzie po to aby oszacować ja na wypadek "zejścia z roweru" - i tak należy je traktować.
tu full recenzja https://www.sajdyk.pl/2020/05/lumintop-b01-czyli-latarka-na-rower-i.html i dla porównania C01 https://www.sajdyk.pl/2018/07/lumintop-c01-recenzja-lampki-rowerowej.html
Dowolne latarki w zasadzie NIE SA wprost przeznaczone do roweru ale przy pewnych modyfikacja można nawet mocno zatwardziałych co do sposobu świecenia tradycjonalistach przekonać  - ja akurat uzywam daszka z allegro do S21B z XHP50.3 HI CRI90 i 3000lm w turbie  ale to "moja wynalazka".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...