Skocz do zawartości

Cross dla kobiety do 3/4k


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ?
Zabieram się w sumie za pierwsze kupno roweru, bo wysłużony 8 letni z odpadającym pedałem.. ? już ma mnie dość.

Niestety moja wiedza rowerowa sięga dna i zastanawiam się nad crossem - wydaję się dobrą opcją na jeżdżenie po mieście i na wycieczki po lesie. 
 

I tu pojawia się pytanie. Jaki byłby najlepszy? Merida, Giant, Specialized/Sirrus?  
Na walorach estetycznych mi jakoś nie zależy - raczej żeby jak najprzyjemniej się jeździło ?
Wzrost 168 - jeśli jest to ważne.. ?

Za wszystkie polecenia z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Cześć, ja ze swojej strony polecam Kellys Pheebe 30 (idealnie po środku Twojego budżetu). Dziewczyna jest mega zadowolona, jeździ jej się lekko, a nasza jazda to głównie dalsze wyprawy poza miejskie po różnej nawierzchni - asfalt, szuter, leśne dukty, co się trafi po drodze. Jeśli chcesz jeździć po lesie, ale nie na przełaj, tylko po duktach to oponki, które są tam w standardzie, dają radę (Schwalbe CX Comp), bo to semi slicki. Przy Twoim wzroście pewno byłabyś między M a L (dziewczyna ma ok. 172 cm i wybrała L). Osprzętowo wypada nawet nieźle w stosunku cena/jakość. Pytanie tylko jak z dostępnością, ale na to wpływu nie mamy... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...