Skocz do zawartości

Radon Lady 7.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

na te chwilę i tak niedostępny, ale w związku z tym, że to zakup prezent, chętnie poznam wrażenia posiadaczek lub Wasze uwagi.

Pacjentka na rower : 161 cm wzrostu 71 przekrok 

Potrzeba rowerowa:

rower miejski jest na stanie wiec ścieżki miejskie i ewentualny przejazd ubita leśną zabezpieczony.

Stad pomysł że mniej cross/fitness (rozważałem Pathlite Canyon) bardziej ku MTB, raczej do zadań specjalnych weekendowych błoto, piaszczyste drogi ( okolice Warszawy).

Zwróciłem uwagę na propozycje Radon Lady ZR na osprzęcie shimano czyli 7.0

Zastanawiam się nad geometria tego roweru czy nie będzie zbyt sportowa vs komfort oraz ewentualnymi propozycjami w podobnej klasie. 
Budżet 4000-5000 pln z pewna elastycznością.

Stara Merida pacjentki MTB wymaga pożegnania w tym roku.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Radon jest firmą dobrze znaną z rowerów typu cross i trekkingowych. W zeszłym roku widziałem że mieli też bardzo atrakcyjne mtb. 
To jest rower klasy rekreacyjne mtb. Bardzo rozsądnie skonfigurowany. Rekreacyjna rama na co wskazuje długa główka ramy i siodełko na wysokości  kokpitu (albo i poniżej). Z tym że jest to rama na kołach 27,5 cala. Moje 3 koleżanki mające 160-164 wzrostu też mają 27,5 i sobie chwalą. Amor powietrzny czołowego producenta, przyzwoity napęd Deore. Rower nie ma hamulców. Ma spowalnicze. Coś z tym trzeba zrobić. Na początek chociaż zmienić tarcze i klocki. Uważam że dobry stosunek jakości do ceny. Z tym że jak to z zakupami zdalnymi, jak coś się stanie to niestety trzeba odesłać do Niemiec. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...