Skocz do zawartości

Rower do około 5000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuje zakup roweru do około 5000 zł. Zaznaczę ze kompletnie nie znam się na rowerach ,podobają mi się rowery typu mtb , natomiast do tej pory jeździłem na typowych damkach. Rower będzie przeznaczony głównie do jeżdżenia do pracy około 6 km w jedna stronę i raz na tydzień , dwa tygodnie w takie dłuższe 50 km trasy. Czy możecie polecić coś dla mnie ?  Głównie będą to drogi rowerowe , kostka .
Mam 187 cm wzrostu i okołu 90 kg 

Podobają mi sie tego typu rowery , ale tak jak już pisałem kompletnie nie znam sie na rowerach , a chciałbym żeby był wygodny .

https://sprint-rowery.pl/rower-gorski-trek-x-caliber-8-2021?___store=sprint&gclid=CjwKCAiAgbiQBhAHEiwAuQ6BkkgEz-jI2BYa2FCRDPvk8UxMHx0l_Oo_7k2SCq-9iVAFr-2ONdIushoCFNUQAvD_BwE

Na innym forum ktoś polecił mi taki rower Polygon Heist X7 , ale nie ma za bardzo opinii o tym rowerze w necie , wizualnie tez mi się podoba 

Ps. rok temu kilka razy pożyczyłem rower firmy kellys od kolegi i po przejechaniu niedługiego dystansu myślałem ze zad mi odpadnie .

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Kamil10 napisał:

 

Podobają mi sie tego typu rowery , ale tak jak już pisałem kompletnie nie znam sie na rowerach , a chciałbym żeby był wygodny .

 

Cube Attention/Acid/Reaction na starej ramie były bardzo wygodne i były jednocześnie rowerami MTB. Jednak tutaj wchodzi w grę albo używka albo szukać jakiś pozostałości w sklepach z roczników 21 i 20

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...