Skocz do zawartości

Rower cross, MTB do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zakupić rower w budżecie do max 1500zł, forum trochę poczytałem, więc wiem że są to małe pieniądze. Dosyć spodobał mi się  polecany tu  rower Indiana X-pulser 3.9, trochę co prawda przekraczał budżet, ale niestety już nie jest dostępny :(. 

Znalazłem natomiast taki rower z Lazaro Aero V1  Link, cena wydaję sie dosyć atrakcyjna bo 1179zł, a z tyłu mamy juz kasetę i osprzęt Altusa. I tu mam pytanie czy w podobnych pieniądzach znajdę coś lepszego ?

Rower ma służyć do rekreacyjnego jeżdżenia głównie drogi utwardzone, i szutry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu przeglądam też olx poszukując używki, ale w moim regionie oferty są mało atrakcyjne :(. 

Aktualnie jeżdżę, starym góralem na kołach 26 z ramą stalową i sztywnym widelcem, tak więc do dobrego amortyzatora nie jestem przyzwyczajony:),  a zauważyłem tez że dobre, polecane  amortyzatory to sa dopiero w rowerach za min. 3000zł, a te najtańsze sprężynowe to i tak nie polecacie.

Znalazłem jeszcze takiego Kands the One Link, jest sens do niego dołożyć?, czy lepiej pozostać przy tym wcześniejszym, no chyba, że coś z Indiany jeszcze będzie w podobnych pieniądzach ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...