Skocz do zawartości

Koła szosowe pod tarcze


Rekomendowane odpowiedzi

Z FFWD mam bardzo dobre doświadczenia. Mamy FFWD alu-karbon i full carbon. Oponkowe i szytkowe.
Zero doświadczeń z kołami Falcon. O ile kojarzę jest to brander. Czyli chińskie obręcze typu Open Mould, sprzedawane m.in. na Ali Express z logo firmy. Ale mogę się mylić. Branderów mamy kilku: Evanlite, NoLimited, Jagu. Vinci. Żadna z tych firm nie uczestniczy w projektowaniu kół w przeciwieństwie np. do FFWD. Natomiast przyznaję że każda z tych firm potrafi mieć czasem dobry produkt. Mamy bardzo dobre koła od Jagu, które jak przypuszczam są wyprodukowane w fabryce Winspace. Vinci na moje pytania odpowiedziało bardzo szczegółowo jeśli chodzi o wytrzymałość termiczną. Dla konteatu, Evanlite moje pytania kompletnie zlało.

W tym wszystkim ważne jest podejście do obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Bo różne rzeczy się zdarzają. Czasem możesz potrzebować kupić obręcz, czasem bębenek do piasty czy szprychy. Jeśli te elementy są niestandardowe albo trudno dostępne, to możesz mieć problem. Piasty FFWD to zwykle piasty z bebechami DT Swiss. FFWD jest bodaj najpopularniejszą firmą, jeśli chodzi o koła szosowe i przełajowe wśród naszych juniorów i Mastersów. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...