Skocz do zawartości

Grand Canyon 5.9 2016 Dlaczego warto


Rekomendowane odpowiedzi

Witam opisze swoja krotka historie zakupu tego rowera i dlaczego po 2 miesiacach czytania szukania wybrałem canyona 5.9

DSC_0578.jpg

 
 
 
Tak wygląda rower na żywo. Rożni sie kolorem od tego na stronie internetowej ale  jak dla mnie  zdecydowanie na lepiej. Rower podchodzi pod mat i  przyszedł po 3 dniach od wysyłki, może dlatego, że mieszkam w Niemczech. Karton jest wielki a same skręcanie zajmuje 15 minut. Do rowera dołączone są wszystkie klucze nasadki, pompka do amortyzatora, odblaski,  naklejki ,instrukcje i karty gwarancyjne na rożne części. Co do jazdy to rower jest mega szybki i zwinny. Koła 29 cali robią swoje. Rower ma szeroką kierownice i wygląda na ciężki jak dla mnie 13kg. Jakie pierwsze wrażenia? Czuć i widać jakość i wartość  orazi czuć za co się płaci.  Co do innych rzeczy wysyłki zapłaty i takich pierdół jestem otwarty na pytania jak ktoś zastanawia się na takim rowerem proszę pytać a udostępnię zdjęcia i odpowiem chętnie na pytania. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny rower. Akurat czarno-czerwona kolorystyka na stronie Canyona bardziej mi dopowiada. Ale to kwestia gustu. Przyzwoity amor. Podstawowy Rockshox powietrzny. Dobre przerzutki XT/SLX i manetki SLX. Przyzwoita korba i kaseta Deore. Hamulce do wymiany. Są to najtańsze tarczówki Shimano. Wagę Canyon podaje na stronie 12,6 co jest przyzwoitym wynikiem. Mój Spec Crave Expert na amorze Foxa, napędzie SLX/XT, hamulcach XT i podwójnej korbie waży 11,5. Więc 12,6 jest całkiem niezłe. Nie jestem tylko zwolennikiem napędu 3x10 w MTB. Wolę jednak 2x10, tudzież 1x11. Cena na stronie Canyona 3900. Wydaje się przyzwoita. Szkoda jednak że wsadzili kiepskie hamulce w ramach oszczędności.

 

https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/2016/grand-canyon-al-5-9.html

 

Po kliknięciu w fotkę roweru wyświetlają się jakieś laski szukające sponsora :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny rower. Akurat czarno-czerwona kolorystyka na stronie Canyona bardziej mi dopowiada. Ale to kwestia gustu. Przyzwoity amor. Podstawowy Rockshox powietrzny. Dobre przerzutki XT/SLX i manetki SLX. Przyzwoita korba i kaseta Deore. Hamulce do wymiany. Są to najtańsze tarczówki Shimano. Wagę Canyon podaje na stronie 12,6 co jest przyzwoitym wynikiem. Mój Spec Crave Expert na amorze Foxa, napędzie SLX/XT, hamulcach XT i podwójnej korbie waży 11,5. Więc 12,6 jest całkiem niezłe. Nie jestem tylko zwolennikiem napędu 3x10 w MTB. Wolę jednak 2x10, tudzież 1x11. Cena na stronie Canyona 3900. Wydaje się przyzwoita. Szkoda jednak że wsadzili kiepskie hamulce w ramach oszczędności.

 

https://www.canyon.com/pl/mtb/grand-canyon/2016/grand-canyon-al-5-9.html

 

Po kliknięciu w fotkę roweru wyświetlają się jakieś laski szukające sponsora :)

Dzieki za opinie. Co do hamulców  to wymienię je ale dopiero jak te się posypia. ,czas pokaże :)  U mnie niestety albo stety nie ma lasek wiec może kwesta adblocka :)  Tak dla ciekawych kupiłem niebieski bo na czarny trzeba czekać ponad miesiąc extra :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...