Skocz do zawartości

6/7tyś] Jaki typ roweru wybrać ? Również do zrzucenia wagi.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie serdecznie, szukam roweru dla siebie głownie na dojazdy do pracy oraz do zrzucenia wagi. Niestety tamten rok i choroby plus sterydy i tarczyca przyniosły nie zbyt dobre prognozy. Ale do rzeczy, jaki typ roweru byście najbardziej polecili ? Mieszkam na górnym śląsku czyli tereny praktycznie płaskie, ale za to mamy ciekawe lasy i hałdy. Dojazd do pracy niestety tylko i wyłącznie asfalt około 5km w jedna stronę. Natomiast w weekendy czy wieczorem po pracy nie chce być ograniczany i chętnie z asfaltu zjadę w las. Najbardziej zależy mi na tym aby szło zamontować bagażnik, czasem torba lub sakwy crosso się przydadzą. Chcę uniknąć baranka (próbowałem i to nie dla mnie) pozycja raczej bardziej wyprostowana niż sportowa. Budżet już znacie waga 115kg wzrost 177cm. Co byście mogli polecić za typ roweru do owych wymagań. Bagażnik też się przyda na fotelik dla dziecka chodź zawsze mogę żonie fotelik wrzucić :)  

 

Jeszcze w kwestii bagażnika to nie musi być typowe mocowanie idzie przecież pokombinować. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...