Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze roweru.


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie nie ma porównania. Zdecydowanie Spec, ale też droższy jest. W Specu masz Alivio z tyłu, Altusa z przodu, w Kellysie z tyłu Altus, z przodu, o zgrozo, Turney. W specu masz korbę 2-rzedową 36x22 i kasetę 9 rzędową, w Kellysie korba 3 rzędowa i 8 rzędowa kaseta, więc w Specu napęd nowocześniejszy. W Specu mocną pozycją są koła o szerokości wewnętrznej aż 25 mm, które są wytrzymałe. Obręcze w Kellysie nie grzeszą wytrzymałością. Amortyzatory oba mają takie same, tj. Suntour XCM chyba bez tłumienia olejowego.

Ja Ci polecam rower, który niedawno kupiłem, tj. Cube Aim EX za 2700. Super wygodny, niezły osprzęt, jak na cenę, (z tyłu Alivio oraz manetki również Alivio, poza tym z przodu Altus i korba Altus 36x22, kaseta 9 rzędowa 11-36), amor też XCM ale z tłumieniem olejowym. Moim zdaniem na Twoje potrzeby sprawdzi się idealnie. Bardzo fajny do rekreacji, do miasta tez idealny. U mnie jest uzupełnieniem do szosy. Spec ma pozycję bardziej sportową, Kellys może mniej, ale też bardziej sportowy niż Cube. Cube to taki trochę trekkingowy MTB.

CUBE Aim EX black´n´flashyellow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...