Skocz do zawartości

Licznik rowerowy Rox 6.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznę na wstępie że test był wykonywany w bardzo szczególnych warunkach wszystko wykonywane zostało przeze mnie nie raz a 2-3 x w odstępach kilkudniowych 
by nie zaburzyć wyników i przedstawić wszystko w jasny i dość zrozumiały tekst.
 
Mając taki licznik bardzo mnie interesowało jak by się zachował w pracy, którą wykonuje.
By nie przedłużać przekaże fakty i wnioski.
Nie będzie w tym opisie żadnego filmu chyba że poglądowy ponieważ bez specjalnej zgody nie można robić zdjęć ani filmów.Nie zarabiam też ogromnych pieniędzy(jak to nasze media uwielbiają ogłaszać) ale to nic,bardzo lubię swoją prace mimo że jest momentami przerażająca i bardzo ciężka.
 
Podam najbardziej wiarygodne wyniki
 
Test wykonany dnia 29.04.2016r
Szyb Polkowice-Sieroszowice 
 
Czas pracy liczony od zjazdu do wyjazdu : 6 godzin
Tętno średnie : 100 uderzeń/minute
Tętno maksymalne : 162 uderzeń/minute
2.077   kalorii
Głębokość Minimalna : -630 metry
Głębokość Maksymalna : -723 metry
Temperatura średnia : 29,7 °C
Temperatura maksymalna : 33,0 °C
 
Dane obiektu :
Mój wzrost : 186 cm
Moja waga : 122 kg
 
Polecam link jako poglądowy da to pewien obraz

Nie zezwalam na rozpowszechnianie/publikowanie i kopiowanie bez mojej zgody

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem jakie są te wnioski i co ma licznik rowerowy do Twojej pracy? Chyba że może w sensie spalania kaIorii? Bo generalnie licznik rowerowy jest od tego żeby mierzyć przebytą drogę w jakimś czasie. Czy wyszło że działa dobrze czy nie? A film ciekawy. Jak Polkowice to chyba kolarzy w tej okolicy lubią?

Odnośnik do komentarza

jajacek jak byś wiedział ten licznik jest nie tylko rowerowy ale zakładasz przepaske typu zegarek i wędrówka też jest, ale to nic, bardziej przedstawiłem to euforycznie. Ile kalorii też przydatne bo wkońcu jestem na diecie. 2 sprawa niewiem czy lubią kolarzy, możliwe ale głównie rowerzystów, tutaj u nas przyjeło się że kolarz jest git jak cię zauważa, jak jest .... to nawet nie ma sensu na niego uwagi zwracać, ale to nie o tym.

Test był także taki czy licznik faktycznie wytrzyma różnice temperatury/ciśnienia i wilgoci.

Niestety pisałem wielokrotnie do Sigmy ale żadnej informacji nie dostałem, a szkoda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...