Skocz do zawartości

Rowerki MTB dla amatora do 3500zł-Pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponownie!
Chciałbym podziękować za cenne rady oraz opinie bardzo mi pomogły... Ostatecznie kupiłem rowerek. Kellys MADMAN 50 27,5" 2016 przez internet z wyregulowanymi wszystkimi podzespołami zapakowany gotowy od razu do jazdy... 

http://www.zico-bike.pl/27-5/kellys-madman-50-27-5-2016?gclid=CjwKEAjw6_q5BRCOp-Hj-IfHwncSJABMtDai8fG3jEdVD5e-ujkhJdmEhgqEmm_Rv-kWWaNK4ijPgBoCVcXw_wcB

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny rower. Nie wiem tylko jak te hamulce. Jeśli tak jak większość szybko psujących się Avidów to powinno się je zdemontować, szybko sprzedać na Allegro i kupić Deore lub Deore SLX w zależności od budżetu z którymi nie ma problemu.

Tak jazda to sama przyjemność, a hamulce?? NIC dodać nic ująć są rewelacyjne!!!:) nie wiem jak te SRAM DB5 przypisać albo porównać do których z serii shimano ale powiem szczerze że sprawdzałem na jeździe testowej Shimano Deore DSK-913 i powiem że one przy tych SRAMach wymiękają, jedyny mały mankamentem który mnie drażni jest to że tylna tarcza dziwnie w jednym położeniu ociera chyba o okładzinę klocka i nie wiem jak tego się pozbyć... może pojeździć trochę i same się ułożą na razie mam 50km przejechane...

chciałem wkleić zdjęcie ale nie bardzo wiem jak:)

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...