Skocz do zawartości

cube attention, wysłużony trek i ja :)


kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Na poczatku może coś o mnie. Jestem Piotrek, z zawodu i wykształcenia muzyk sesyjny. gram wszystko :D ostra jazda na rowerze troszkę się kłóci z moim zawodem, ale cóż... takie życie. 

Cube attention 2014 z kilkoma modyfikacjami. 

RS Reba 2015 napompowany do 150psi, co wskazuje na moją dużą wagę :p

napęd Shimano deoreXT / Shimano Deore

hamulce Shimano br-m395 (pojeżdzę na nich do końca sezonu) klocki metaliczne, tarcze 180/203mm

sztyca, mostek - crankbrothers Cobalt 2

kierownica w najbliższych planach jakiś nukeproof albo crankbrothers. - nie to że oryginalna jest zła.. troche za wąska jak dla mnie poprostu no i okrytnie porysowana po ostatniej glebie, a zaburza mi to koncepcję :) 

pedały dartmoor stream - niestety łożyska w nich mają to do siebie, że po serwisie bardzo ciężko je ustawić, więc niedługo przesiadka na shimano saint :)

rama aluminiowa, a jakże! :D

 

do tego kask Giro Aeon, okulary uvex sportstyle 702, oświetlenie mactronic walle i scream 2 i licznik sigma bc 16.12 STS

generalnie to daje radę, nawet w górach :) 

 

drugi rower zakupowo - zimowy(właściwie to roztopowo - solny), na codzień jeżdzi na nim moja kobieta. i sobie chwali, chociaż za cholerę mi nie pozwala zdjąć dzwonka w kształcie biedronki :D
Trek navigator 100. właściwie z oryginału została tylko rama i amortyzator, bo reszte zabiłem jeżdząc na nim kilka lat. wszystko jest z grupy alivio :)

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...