Skocz do zawartości

Rower męski 1500 - 2000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i szukam roweru. Mam 175cm i uwaga ponad 120kg wagi (biorę się za siebie).

Chciałbym by wytrzymał to obciążenie. Głownie ścieżki rowerowe ale także las. Myślałem nad crossem. Martwi mnie jednak w crossach kwestia pochylenia, przydaje się to do lasów, jednak w mieście lubię jeździć raczej wygodnie siedząc. Fajnie gdyby mostek był regulowany.

Wstępnie już nawet szukałem na allegro i wpadło mi coś takiego (mostek). Co sądzicie ? 

https://allegro.pl/oferta/mostek-promax-ma-573-8t-ahead-regulowany-zacisk-6882715577

Pomóżcie mi znaleźć rower ? Dzięki! 

Odnośnik do komentarza

Dziwny kierunek wybierasz.

Ważysz sporo, chcesz jeździć też po lesie, więc wybierasz crossa? Nie lepiej jakieś rekreacyjne MTB? Crossy są przeznaczone raczej głównie na asfalt, mają przez to mniejszy skok, węższe koła i opony, delikatniejsze ramy i węższe amortyzatory. Do tego chcesz dodać regulowany mostek, który jest mniej sztywny i słabszy od mostka nieregulowanego. Ja bym się kierował w stronę jakiegoś MTB, najlepiej z powietrznym amortyzatorem - standardowe amortyzatory mają sprężynę przeznaczoną pod konkretną wagę rowerzysty, coś koło 70-80 kg. Ty ze swoją wagą potrzebujesz amortyzatora regulowanego (powietrzne reguluje się do własnej masy) albo takiego z wymiennymi sprężynami na twardsze (np. rock shock 30), niestety takie rowery mogą kosztować powyżej 2000 zł ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...