Skocz do zawartości

Rower szosowo-podobny do 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję roweru na 2-3 lata. Dojazdy na siłownie, krótkie przejażdżki w trasy ( do max 40 km ), czasem podjechać po drobne zakupy. Nie jestem koneserem rowerów, ani aspirującym kolażem. Zależy mi na wytrzymałym rowerze ( jak na ten budżet ). Na oku mam ten:  https://allegro.pl/oferta/rower-szosowy-denver-orus-28-alu-21bieg-shimano-9401023866

Czy to dobra opcja?

Odnośnik do komentarza

tekst reklamowy:

"...DENVER oparte są na nowoczesnej konstrukcji ram. Producent zastosował podzespoły dostawców o najwyższej renomie na rynku. Aluminiowa rama cechuje się niewielką wagą i zadowalającą wytrzymałością, dzięki czemu zakupiony rower będzie służył przez długi czas. Za bezpieczną i komfortową jazdę odpowiadają duże, 28-calowe koła z oponami marki Kenda. Fani dłuższych tras docenią również wysokiej jakości siodełko od DDK, które niweluje uczucie dyskomfortu. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa są hamulce, przedni i tylny marki Denver. Na plus zasługuje również niebanalny, nowoczesny design roweru."

Wszystkie wytłuszczone fragmenty są mocno naciągane - może i hamulce Denver są dobre ale nikt poważny nie powie tego głośno - po prostu marka z krzaków ?
ALE na krótkie pojeżdżawki do 1000 zł i ma być "podobny" do szosy jak świnia do dzika (jak z komedii "Sami Swoi") to dobry wybór - zaleta jest to że jest prosty i ... tani.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...