Skocz do zawartości

Trans 8.0 czy Evado 6.0 lub 7.0?


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wyborze roweru- zastanawiam się nad rowerem cross Evado 6.0 lub 7.0 a rowerem trekkingowym Kross Trans 8.0. Myślałam o kupnie Evado 6.0 i wyposażeniu go w błotniki i ewentualnie bagażnik, ale ktoś ostatnio mi powiedział, że Evado 7.0 jest lepszy od 6.0, niestety ten model jest chyba nigdzie niedostępny. Z kolei Trans 8.0 ma już wszystkie potrzebne akcesoria tj. m.in. błotniki. Rower ma mi służyć do rekreacyjnej jazdy po drogach asfaltowych, szutrowych czy leśnych, ale też do takiej bardziej dynamicznej jazdy by poprawić kondycje. Proszę o jakieś wskazówki. Z góry dziękuję:)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za informacje. Wskazane przez Ciebie rowery są całkiem fajne, ale ja już trochę mam mętlik w głowie i trudno mi się zdecydować...Bardziej chyba jednak skłaniam się ku crossom z ich małym doposażeniem w błotniki. Tylko nie wiem czy Evado 6 czy Evado 7...Chyba uparłam się na firmę Kross, miałam okazję przetestować Evado 6 i super mi się na nim jeździło, ale ktoś wspomniał że Evado 7 jest lepszy...Poza tym wiem że ten rower ma mi służyć na dłuższy czas i dlatego tak długo się zastanawiam...:) Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...