Skocz do zawartości

Wygodny mocny rower do około 1000zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję mocnego i wygodnego roweru. Mam 190cm oraz ok. 120 kg więc rower też musi być słusznych rozmiarów. Moim poprzednim rowerem był jakiś lazaro za ok. 1200zł ale jazda na nim to była katorga, ster bardzo nisko , nie dało się go podnieść, siodełko tragicznie wąskie, kombinowałem ze zmianą siodła ale wkońcu straciłem cierpliwość i pogoniłem go koledze bo więcej się na niego patrzyłem niż nim jeździłem. Tym razem potrzebuję innego roweru, podobają mi się trekkingowe z lampkami itp (za dzieciaka lampki i błotniki to był wstyd, ale teraz przydałyby się:). Mój budżet nie jest w zasadzie ograniczony ale nie chciałbym wydawać na rower dużej kasy, z racji tego że po pierwsze i tak będzie on używany rekreacyjnie, pewnie ze 2 razy w tygodniu wieczorami na ok. 1,5godzinne przejażdżki głównie po mieście a po drugie będę go trzymać w piwnicy w bloku a wiadomo jak z tym bywa. Przede wszystkim solidny wygodny z dużym siodełkiem :) Budżet mniej więcej 1000zł, jeżeli warto dopłacić do czegoś co jest dużo lepsze a niewiele droższe to dopłacę. Jesteście w stanie mi coś doradzić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to że potrzebujesz rower miejski, damski albo trekkingowy. Miejski i damka dadzą ci kompletnie wyprostowaną pozycję a o tak ci chyba chodzi? Ewentualnie może być trekking z regulowanym mostkiem umożliwiającym podniesienie kierownicy do góry w celu wyprostowania pozycji. Duże siodełko to żaden problem. Rower ma przecież wymienne siodełka, Kupisz takie jak potrzebujesz w każdym Decathlonie. Natomiast takie siodełko nadaje się do bardzo wolnej, relaksacyjnej jazdy po mieście. Do innych celów nie bardzo. Konkretnych modeli nie podam, takie rowery to nie moja bajka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...