Skocz do zawartości

Raleigh Flyer - koła + opony ... co wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem szanowne grono, od niedawna jestem posiadaczem kolarzówki Raleigh Flyer (takiej jak na zdjęciach poniżej) i jako, że jest to rower dość rzadki i starszej produkcji, nie mogłem doszukać się szczegółów dot. tego jakie rodzaje kół i opon są w nich stosowane. Obecny zestaw po poprzednim właścicielu to koła 28' i opony Schwalbe Lugano 23-622 (700 x 23c) hs 384 i pomimo zapewnienia sprzedawcy, że są to nowe (wymieniane jakoś na jesień) opony, to wyglądają jak po kilku sezonach, widać na nich druty. Dodatkowo tylne koło ma lekki odchył, bardzo niewielki zósemkowanie, jednak nie stwarza to specjalnie uciążliwości. Proszę Was o pomoc z doborem nowych kół i opon. Co do tych drugich to nastawiłem się na produkcji Continental, jednak nie wiem jak z kołami co by się dobrze spasowało i wystarczyło na dłuższy czas. Budżet jaki chcę przeznaczyć na koła plus opony to 1000zł i mam nadzieję, że zaproponowany komplet będzie miał "ręce i nogi" i moje 90-kilogramowe cielsko nie wykapcani po drodze gdzieś w rów. Proszę wybaczyć moją niefachowość i niewiedzę; jestem zielonym w tych tematach świeżakiem. Pozdro!

rf1986.JPG

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...