Skocz do zawartości

Który rower wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie jeżdżę sztywniakiem jednak chciałbym się przesiąść na jakiegoś fulla do enduro, problem w tym że nie do końca się orientuję jaki rower wybrać. Znalazłem kilka ofert i chciałbym się was poradzić, która bedzie lepsza. Ważę 85kg i mam 181cm wzrostu, budżet jaki chcę przeznaczyć, to do 4000zł.

1. ROWER STOCKLI (6021291913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
2. Specialized PITCH (6020890310) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
3. Stockli MORION COMP! Manitou, X.7, 27.5" NEW! (6021119215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
4. BULLS WILD CUP 140 AMS DEORE XT FOX 32 EPICON 2014 (6042246723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

 

PS jeśli ktoś zobaczy ten temat na innych forach to po prostu chcę mieć szersza opinie na ten temat

Odnośnik do komentarza

Cześć, marki Stockli nie znam. Nie wiem czy chciałbym rower tej klasy od nieznanej firmy. Być może to są świetni producenci, ale na pewno nieznani w szerszym świecie.

Okej, przynajmniej ja pierwszy raz o nich słyszę :)

 

Bardzo podoba mi się opis przy aukcji ze Specem. Widać od razu, że sprzedający to pasjonat, bo co nieco o tym rowerze napisał. Bulls też wygląda dobrze.

Ja więcej nie pomogę, musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto bardziej siedzi w fullach.

Odnośnik do komentarza

To Stockli już mi parę razy wpadło w oko. Ale na zjazdówkach się kompletnie nie znam. Mam wrażenie że w takich rowerach ważniejsze niż osprzęt są amortyzatory a te bez przeglądu w serwisie są nie do ocenienia. Raz tylko jeździłem na fullu z dużym skokiem widelca, Specu Stumjumperze FSR. Jak dla mnie rower był mega komfortowy ale nie była to moja bajka. Wprawienie go w ruch do przodu wymagało dużego wysiłku. Nie miałem okazji nim jeździć w górach, po tych paru okolicznych zjazdach, zjeżdżał mega stabilnie. Chyba musisz popytać na jakimś forum MTB gdzie jest więcej ludzi znających się na tego typu rowerach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...