Skocz do zawartości

Napęd Przód TREK 1.1 H2 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam szosę TREKA  1.1 H2 2016 i po kilku treningach stwierdziłem że przednia korba ociera o wózek przerzutki. Po max. regulacji dużo nie pomogło nadal ociera. Przy mocniejszym depnięciu na korbę blat się przegina i dotyka wózka, myślę że zastosowany napęd nie zdaje egzaminu w tym modelu TREKA a jest to wkład suportu kwadrat korba Vuelta Corsa, 50/34 (Kompakt). Pytanie moje brzmi czy Korba Claris wkład octalink coś poprawi lub coś lepszego ale chciałbym zostać jak narazie przy napędzie 2x8.

Odnośnik do komentarza

To nowy rower? Jak tak to go do serwisu i niech się martwią. Natomiast w wielu rowerach do dzisiaj wykorzystywane są korby na kwadrat. Tak z objawów wynika jakbyś miał wyrobione mocowanie supportu do korby albo samą korbę. Miałem przez parę lat korbę Sugino 3x9 i support na kwadrat z przerzutką Shimano Tiagra i nie było problemu. Jak mocowanie supportu to wymienić support. A czy lepiej będzie na octalinku? Nie sądzę. Niech się Tomek (tobo) może wypowie.

Odnośnik do komentarza

To nowy rower? Jak tak to go do serwisu i niech się martwią. Natomiast w wielu rowerach do dzisiaj wykorzystywane są korby na kwadrat. Tak z objawów wynika jakbyś miał wyrobione mocowanie supportu do korby albo samą korbę. Miałem przez parę lat korbę Sugino 3x9 i support na kwadrat z przerzutką Shimano Tiagra i nie było problemu. Jak mocowanie supportu to wymienić support. A czy lepiej będzie na octalinku? Nie sądzę. Niech się Tomek (tobo) może wypowie.

Rower nowy tylko martwi jedna rzecz że serwis powie że nie ma tu fabrycznych wad i tak się skończy!!!

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...