Skocz do zawartości

rower turystyczny, okolo 2500


Rekomendowane odpowiedzi

Bagażnik jaki dają producenci kosztuję ok. stówkę. Cube akurat daje bagażnik Standwell. Też mam taki już ze 2-3 lata. Nic mu się jeszcze nie urwało więc jest ok.

Żaden producent nie da w komplecie bagażnika Tubus wartego 400 zł a tylko one są lepszej klasy niż standardowe aluminiowe za stówkę, które robi dziesiątki firm.

Odnośnik do komentarza

Z Cube'ów lepszy moim zdaniem jest Cube AIM Pro 2016r. Do 2500zł powinien się znaleźć.

Swoją drogą świetnie wygląda ten rower, po prostu mnie urzekł :)

 

Marku, (to Twoje prawdziwe imię?), bardzo lubię sklep sporti, mam z nimi nawet miłe wspomnienia. Ale jeżeli chcesz uprawiać na tym forum szemrankę, musisz się trochę bardziej wysilić. Ckliwe teksty w stylu "i w tym sklepie dostaniecie w bardzo dobrej cenie, najtaniej w internecie" pachną szemranką z kilometra i ja takie teksty usuwam.

 

Poza tym, Marku, musicie w firmie szmrankowej postarać się o trochę bardziej wiarygodne maile. zbvtxdjr@boximail.com Serio, takiego chwytliwego i wpadającego w ucho adresu e-mail używasz? :)

Odnośnik do komentarza

Marku, (to Twoje prawdziwe imię?), bardzo lubię sklep sporti, mam z nimi nawet miłe wspomnienia. Ale jeżeli chcesz uprawiać na tym forum szemrankę, musisz się trochę bardziej wysilić. Ckliwe teksty w stylu "i w tym sklepie dostaniecie w bardzo dobrej cenie, najtaniej w internecie" pachną szemranką z kilometra i ja takie teksty usuwam.

 

Poza tym, Marku, musicie w firmie szmrankowej postarać się o trochę bardziej wiarygodne maile. zbvtxdjr@boximail.com Serio, takiego chwytliwego i wpadającego w ucho adresu e-mail używasz? :)

 

Nie wykonuję szeptanki dla żadnej firmy :) Jeśli ktoś uznał mój wpis za reklamę lub coś podobnego to wybaczcie, ale nie miałem na celu nikogo tutaj reklamować.

E-mail którego używałem przy zakładaniu konta to tymczasowy adres e-mail wygenerowany przez specjalną stronę, zawsze to stosuje przy rejestracji na forach, gdyż nie bardzo widzi mi się odbieranie masy e-maili w formie powiadomień np, "ktoś odpowiedział na twój post" na moim prywatnym mailu.

 

Co do sklepu sporti, to fakt, że podałem link do roweru w tym sklepie jest spowodowany tym, że w miarę często korzystam z tego sklepu i po prostu jest dla mnie jednym z najbardziej znanych jeśli chodzi o sprzęt rowerowy, sportowy.

Odnośnik do komentarza

Spoko, jeżeli to Twoja prywatna opinia, to wybacz za moje czepianie się. Na forach ludzie zostawiają całą masę linków do sklepów i jest to normalne. Ale moją uwagę przykuło, że dałeś link do sporti w trzech z czterech postów. Tu zapaliła mi się lampka. A gdy zacząłeś dodawać, że mają tanią wysyłkę, to już zaczął mi wyć alarm :) Sam lukier leją głównie pracownicy firmy, albo wynajęta (kiepska) firma :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...