Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lukasz.przechodzen

625 km na Pierścieniu Tysiąca Jezior - koniec moich długich tras?

Polecane posty

Na blogu i YT podsumowałem mój start w ultramaratonie Pierścień Tysiąca Jezior (625 km). I podjąłem decyzję odnośnie dalszych startów w tego typu imprezach i jeżdżeniu takich tras (wpis i wideo wzajemnie się uzupełniają):

https://roweroweporady.pl/625-km-na-pierscieniu-tysiaca-jezior-koniec-moich-dlugich-tras/

Gratuluję dotarcia do mety.

Szkoda, że nie wspomniałeś wcześniej tu na forum o starcie w Pierścieniu. Skoro nocowałeś w Ornecie, to moglibyśmy się zapoznać i chwilę pogadać. Może nawet odprowadziłbym Cię do Miłakowa :)

Ja jestem za słaby choćby marzyć o starcie w takiej imprezie, ale szkoda, że jest ona tak słabo rozreklamowana. W zeszłym roku w Ornecie wisiały chyba tylko 2 plakaty. W tym roku nie trafiłem na żaden.

3 sierpnia w Dywitach koło Olsztyna odbędzie się maraton Warnija. Trasy 200km , 100km i rodzinny 30km. Może wybiorę się z siostrzeńcem na te 30km, tylko muszą na stronie internetowej uzupełnić mapę.

Dnia 8.07.2019 o 12:44, MARIUSZZZ napisał:

3 sierpnia w Dywitach koło Olsztyna odbędzie się maraton Warnija. Trasy 200km , 100km i rodzinny 30km. Może wybiorę się z siostrzeńcem na te 30km, tylko muszą na stronie internetowej uzupełnić mapę.

No pewnie, warto korzystać z okazji :) Zwłaszcza dla dzieciaków taki start to super atrakcja.