Skocz do zawartości

korba Shimano m7000 2x10, 2x11


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ta korba sprzedawana jako do napedu 2x11 bedzie wspolpracowac z moim napedem 2x10? Mysle, ze nie powinno byc problemu ale zapytam dla pewnosci.

Jeszcze jaki wariant byscie polecili 36/26 bedzie ok? Rower to Specialized Crave 29'er z dziwolagiem od Sram 44/32 i przezutka x7 z przodu - zostawic ja czy zmienic na Shimano?

Z tylu mam xt kaseta 11-36

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza

Tak, będzie pracować. Wszystkie korby 9/10/11 są kompatybilne. Też mam Crave i też wywaliłem tego SRAMa. Natomiast musisz zdecydować jakie blaty są odpowiednie do Twojego stylu jazdy. Ja mam 38x24. Z przerzutką X7 miałem kłopoty bo gięła mi się pod nogą. Została zmieniona na XTR. Obecnie mam tak:
lewa manetka SLX
prawa manetka XTR
przednia przerzutka XTR
tylna przerzutka XT
korba SLX 38x24
suport XTR
łańcuch Campagnolo Veloce
Kaseta XT 11-46
Hamulce XT
Tarcze XT
 

Odnośnik do komentarza

Ok dzieki.
Wlasnie sie boje ze 36 duzy blat z przodu to bedzie troche za malo a jak przegladam internet to wszystko jest w tej nowej serii slx z roznica 10 zebow a stara out of stock. Natomiast 38/28 to moze byc troche za duzo na gorki. Mowie caly czas o kasecie 11-36. Jakim cudem zmiesciles tak wielka kasete? Masz jakas przedluzke na hak? Myslisz, ze ta przezutka xt obsluzy kasete 11-42 bez modyfikacjii a tylko przez dokrecenie srobki b?To by rozwiazalo sprawe dla mnie


Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...