Skocz do zawartości

Fitness Damski do 5,000 PLN


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z rowerem nie-miejskim, na razie poruszam się breezer uptown... Szukam teraz sprzętu fitness do 5k. Jeżdze kilka razy w tygodniu po szosie, po 20-40km. Wsiadłam na kilka klasycznych szos z baranem, ale czułam sie zbyt niepewnie. Na razie wybór zawęziłam do:

Merida Spdeeder 400 Juliet

Specialized Women's Sirrus Elite Alloy

Chciałabym rower lekki i szybki, ponieważ na obecnym siadają mi kolana jak jest większy wiatr ?

Czy to rozsadne propozycje? Merida wydaje sie lepiej wyposażona chociaż Spec bardziej mi się wizualnie podoba.

A może macie jakies podobne propozycje (patrzylam juz na trek, cannondale, cube i fuji)?

Pozdrawiam,

Dorota

 

Odnośnik do komentarza

Koleżanka dużo jeżdżąca ma Specialized Vita. Chwali. Miałem Sirrusa ale starszego, trochę inaczej skonfigurowanego niż obecne. Bardzo lekki rower o specyficznym zastosowaniu. Raczej tylko na asfalt i raczej zastosowanie turystyczne. Ta Merida to bardzo dobry rower przebijający te Spece o kilka klas. Ale jest to raczej typ roweru szosowego z prostą kierownicą z dobrym osprzętem, rower raczej treningowy, wymusza mocno pochyloną pozycję, jak na szosówce. Nie wiem czy troszkę nie overkill na takie przejażdżki 20-40km. Vita/Sirrius daje dużo bardziej wyprostowaną pozycję, jak na trekkingu. Sugeruję też wizytę w Decathlonie. Mają kilka ciekawych modeli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...