Skocz do zawartości

Hardtail do 3000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam mtb do 3000 zł. Rower będzie mi służył do zabawy, na wypady do lasów i czasami w góry. Czy Kross Level 6.0 2018, Mustang M4 mają sens? Nie mogę znaleźć w tej cenie rowerów z powietrznym amortyzatorem, ale jednocześnie w miarę dobrym sprzętem. Czy powietrzny w tej cenie jest sens kupować? Ubiegłe roczniki mi nie przeszkadzają, chodzi mi tylko o jak najlepszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza

 Chyba Kross Level 6.0 i Merida Big.Nine 300 to najlepsze rowery jakie znalazłem w tej cenie. Co sądzicie i który ostatecznie wybrać?

https://bikeatelier.pl/rowery-gorskie/43483-rower-merida-bignine-300-2018.html#/985-wariant-xl_20

https://www.centrumrowerowe.pl/rower-kross-level-6-0-2018-pd18118/?v_Id=123549&gclid=CjwKCAjwkcblBRB_EiwAFmfyyx-wBtWmGKvyE83ogVgz8szKT98lort_i-xed7CgHtdSmM15PH-64RoCYxQQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza

W Meridzie masz amortyzator powietrzny (chyba najtańszy z dostępnych), w Krossie sprężynowy. Ja bym jednak wolał sprężynowy ale Rock Shox (Kross Level) niż powietrzny Sountour z Meridy. Ale to już musisz sobie sam odpowiedzieć co wolisz. Powietrzny to z reguły większa możliwość regulacji, ale też większy koszt serwisu, dodatkowa pompka. Poczytaj o tych modelach, to sam zdecydujesz co Ci będzie lepiej pasować.

Odnośnik do komentarza

Ja trochę z innej strony - jeśli rozważasz zakup w tych sklepach to w Centrumrowerowym po zarejestrowaniu dostaniesz 2% rabatu (nie wiem jak to jest w Bike Atelier), dodatkowo jeśli to będzie zakup wysyłkowy to Centrumrowerowym możesz zamówić rower do serwisu w Twojej miejscowości i odbierzesz rower złożony i wyregulowany.

Sam tam kupowałem rower i była to niegłupia opcja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...