Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AkcesoriaRoweroweYT

Test lampy rowerowej Prox

Polecane posty

Szczerze to lampka z refami SMO (gładkimi) i do tego dość mocnymi nie jest najlepszym rozwiązaniem na drogę - poza nią to dobry wybór ale po mieście czy szosie to wali po oczach nawet mocno skierowana w dół. DO tego celu najlepsze oczywiście to StVZO ale kompromisem sa tzw. "soczewki TIR" czyli specjalnie uformowane plastikowe przezroczyste "soczewki" nakładane na diody formujące światło w odpowiedni sposób - optymalnie 10-25 stopni lub 20x60 stopni.

2 godziny temu, AkcesoriaRoweroweYT napisał:

co można ulepszyć w nastepnej recenzji

Rurku, a czemu ten stół taki ***** ? To tak na starcie. Fajnie było by go szmatką przetrzeć lub czymś zakryć jeżeli nie masz opcji doczyszczenia powierzchni na której kręcisz materiał.

Druga rzecz, recenzujesz jeden produkt, a linkujesz do innego (podobnego w teorii).

Mówisz że akumulator szybko siada bo mu zimno, cóż, ja odnoszę wrażenie że to raczej problem fatalnych ogniw. Dla porównania robiłeś testy w domu ? Bo podejrzewam że aby przetestować pojemność nie masz sprzętu. 

Planujesz może w swoich filmach rozkładać sprzęt ? Przykładowo jak u mnie https://diodek.pl/kdlight-bl70s-xhp70-2-3000-realnych-lumenow/ ? Nie to że jestem ciekaw co jest w środku... ?

I na koniec, nie spamuj na forum. Posty (tutaj) w 4 miejscach to lekka przesada. Każdy z nas rozumie że chcesz się rozreklamować, ale ten sposób jest tępiony na wielu forach. Założyłeś jeden wątek to czekaj. Wierz mi że nadgorliwość...

3 godziny temu, AkcesoriaRoweroweYT napisał:

Hej

Przeprowadziłem test lampy Prox, zapraszam do oglądnięcia oraz napisania co można ulepszyć w nastepnej recenzji
www.youtube.com/watch…7G8I3rl4SQ

Hej,
nie spamuj na forum linkami, bo długo tu miejsca nie zagrzejesz. Zachowuj się grzecznie, to i forumowicze Cię polubią.