Skocz do zawartości

Test lampy rowerowej Prox


Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to lampka z refami SMO (gładkimi) i do tego dość mocnymi nie jest najlepszym rozwiązaniem na drogę - poza nią to dobry wybór ale po mieście czy szosie to wali po oczach nawet mocno skierowana w dół. DO tego celu najlepsze oczywiście to StVZO ale kompromisem sa tzw. "soczewki TIR" czyli specjalnie uformowane plastikowe przezroczyste "soczewki" nakładane na diody formujące światło w odpowiedni sposób - optymalnie 10-25 stopni lub 20x60 stopni.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, AkcesoriaRoweroweYT napisał:

co można ulepszyć w nastepnej recenzji

Rurku, a czemu ten stół taki ***** ? To tak na starcie. Fajnie było by go szmatką przetrzeć lub czymś zakryć jeżeli nie masz opcji doczyszczenia powierzchni na której kręcisz materiał.

Druga rzecz, recenzujesz jeden produkt, a linkujesz do innego (podobnego w teorii).

Mówisz że akumulator szybko siada bo mu zimno, cóż, ja odnoszę wrażenie że to raczej problem fatalnych ogniw. Dla porównania robiłeś testy w domu ? Bo podejrzewam że aby przetestować pojemność nie masz sprzętu. 

Planujesz może w swoich filmach rozkładać sprzęt ? Przykładowo jak u mnie https://diodek.pl/kdlight-bl70s-xhp70-2-3000-realnych-lumenow/ ? Nie to że jestem ciekaw co jest w środku... ?

I na koniec, nie spamuj na forum. Posty (tutaj) w 4 miejscach to lekka przesada. Każdy z nas rozumie że chcesz się rozreklamować, ale ten sposób jest tępiony na wielu forach. Założyłeś jeden wątek to czekaj. Wierz mi że nadgorliwość...

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...