Skocz do zawartości

Torrek Comfort - trekingowy


l.fryziel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 
Rowerek zakupiłem jakieś 3 lata temu. Do tej pory w rowerze praktycznie nic nie zmieniłem. Do piero w tym roku niestety jest tam wolnobieg :( a nie kaseta plus łańcuch.
Rowerek w pełnym oprzyrządowaniu, dynamo w kole, błotniki, bagażnik tył. Amortyzator tragiczny sprężynowy, plus amortyzowana sztyca siodełka. 
Osprzęt alivio, Manetki hamulca osobno (V-brake) i przerzutek osobno mocowane (przekręcane).
Rowerek jest fajny i nie powiem wygodny w miarę.
W tym roku niestety musiałem wymienić wolnobieg i łańcuch. Amor już nie dawał rady i tak samo sztyca podsiodłowa. Widelec wymieniony na stalowy a sztycia siodła na alu.
Teraz jeszcze zmianiam tylnia przerzutkę na alivio rd-m 4000. 
Jeszcze mam plan nie długo zmienić przednia kierownicę na typowa prosta lub lekko zagiętąi tym samym klamkomanetki :) 
Małym marzeniem jest sztywny system hollowtech na napędzie ale to daleko daleko. Tak wyglada maszynka przed wszystkim
47aa2df7646d8222med.jpg

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie Twojego rowerka zostało przez fotosik uznane ze potencjalnie niebezpieczne dla moralności, ciekawe. Może coś w tym jest, jak człowiek zarazi się tą manią rowerową , to nie można się odzwyczaić ☺️

Strona ta zawiera treści erotyczne, przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Klikając akceptuj stwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz pojawienie się treści erotycznych. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią opuść to miejsce i przejdź do innej kategorii zdjęć.

Odnośnik do komentarza

Rama tez mi się podoba i rowerek nawet ze względu, że jest przy mały nie chcę go zmieniać. Nie jest mi jakoś specjalnie aż tak nie wygodnie. Trasy głównie dziennie to tak praca dom itp. to tak z 10 km. Czasem lubię wyskoczyć sobie tak na godzinkę gdzie tak 20 km zawsze zrobię.
Rower obecnie wazy jakieś 14,5 kg więc nie jest to jakieś monstrum.
Choć na lato zastanawiam się zamienić dynamo w kole na doczepiane lampki i tym samym zdemontować bagażnik i inne akcesoria.

HTII to tak szczerze z opinii sztywniaka mi się podoba choć nie wymienię szybciej niż mi mój się nie rozleci.

Tak się stało, bo nazwa zdjęcia jest "xxxxx" - auto bot wykrył zboczone.

Odnośnik do komentarza

Na przyszłość trzeba nazywać "yyyyyy" ?

14,5kg z dynamem w piaście to całkiem fajny wynik. Choć w sumie zapomniałam o sztywnym widelcu. No, ale tak czy owak na miasto czy krótkie wycieczki raczej nie ma parcia na mniej. Nie wiem, czy demontowałabym te wszystkie dodatki na lato. Wszystko zależy, w jakich godzinach jeździsz i czy ten bagażnik do czegokolwiek jest potrzebny. W każdym razie ja w miejskim wozidełku nie planuję niczego odczepiać, bo nawet w lecie zdarzają się deszczowe dni, a potem kałuże. No i jaki jest sens takiego kroku? Zyskanie kilograma? Dynamo ma jednak tę niewątpliwą zaletę, że odpada wieczna troska o bateryjki.

Odnośnik do komentarza

Wiesz co, ja pierwszy rok popylania na trasie zrobiłam z błotnikami i bagażnikiem, a pierwsze pół to nawet na oponach 26x1,95 (potem 1,75). Trasy robiłam regularnie powyżej 50km, czasem bliżej setki lub więcej. I powiem Ci, że nigdy potem już takiej formy nie miałam, jak dźwigając ten cały majdan ? A lekka szosa mnie rozleniwiła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...