Skocz do zawartości

Rower do rekreacji dla kobiety do 1700-2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Przez dwa lata użyłem blokady może ze dwa razy. Przy normalnej jeździe nie odbiera mocy, a na pedałach rzadko staję - no chyba, że ruszam ostro spod świateł ale też nie zauważyłem żeby mi jakoś moc uciekała.

Przerzutka wewnętrzna ma swoje plusy i minusy, a polecam zwykłą zewnętrzną - bo z inną nie jeździłem :P.

Nie szalej z kupnem najlepszego roweru za max kasy jaką posiadasz. Lepiej zostaw trochę oszczędności na pierdoły, które mogą się przydać: zapasowe dętki, pompka, okulary, kask itd.

Odnośnik do komentarza

Zostawianie kasy to jedno, ale z doświadczenia wiem, że nie jest dobrze kupować coś drogiego (z naszej perspektywy, bo to może być nawet 1500zł) - potem człowiek się rzuca o każdą usterkę, krzywo wkręconą śrubkę i tak dalej, a poza tym... boi się na tym jeździć. Widzę to po sobie. Mam dwa rowery. Tani, kupiony okazyjnie oraz też kupiony okazyjnie, ale katalogowo wart tyle, że kwota ta przekracza moją dopuszczalną w głowie ;) Więc jak to wygląda? Nie dość, że od taniego nie oczekuję cudów (wiadomo, czego wymagać, trzeba cieszyć się, że działa :P), to jeszcze jeżdżę nim częściej. No, bo przecież nie wezmę drogiego roweru na deszcz, na szutry, wreszcie do ludzi, którzy mogą mi w niego wjechać... A nie tak to powinno wyglądać. Rower ma się zużyć, może się popsuć, może się porysować i tyle - to rzecz naturalna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...