Skocz do zawartości

Crossowy damski ok 1500 zł. Norhtec


Rekomendowane odpowiedzi

Wzrostu w złotówkach jeszcze nie widziałam ;) Niezłe :)

 

Dobra, teraz na poważnie. Ten rower się nie opłaca, a opis o Alivio mocno naciągany (nie dość, że tylko tylna przerzutka, to jeszcze stare Alivio 8-rzędowe). Polecam Lazaro Integral V3 - "prawdziwe" Alivio 3x9 (jedynie korba Acera), łożyska maszynowe w kołach, ten sam amortyzator i jeszcze 100zł taniej.

Rama 17", jest także wersja damska, jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza

Zaraz, zaraz, czyli nie nowy? Cóż, za te pieniądze wszystko nowe jest na wolnobiegu, ale czy warto dać 800zł za pięcioletni rower, to już nie mam pewności, szczególnie, jeśli się na tym nie znasz. Kolega z forum niedawno sprzedawał rocznego Spartacusa Crossa 4.0 na pełnym Alivio za tysiąc, nie jest zresztą jakimś wyjątkiem, więc okazja to na pewno nie jest.

Abstrahując od ogłoszenia - wychodziłeś od pułapu, za który można nabyć naprawdę fajny rower (sama na takim jeździłam, w zasadzie wszystkie wycieczki po 60-100km), teraz schodzimy do poziomu Meridy (obojętnie czy stara, czy nowa), a to takie minimum przyzwoitości. Nie znaczy, że rower się rozleci. Będzie po prostu mniej wygodnie pokonywać wspomniane setki, zwłaszcza, jak będą bardziej wymagające odcinki. I tyle. Czy warto na tym oszczędzać, musisz sobie sam odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...