Skocz do zawartości

Szybka i wygodna szosa +-5000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Używek nie biorę pod uwagę, ponieważ nie czuję żebym mógł właściwie ocenić stan danego roweru oraz nie mam nikogo takiego w znajomych.  
Też tak twierdziłem na początku. Kolego ja też się nie znam i kupiłem używkę. Stan ramy i napędu sam ocenisz co ty się znać. Nie ma rys zadrapan po upadku i tyle. Napęd łatwo ocenić czy zajezdzony. Nawet tu wstawisz zdjęcia to ci forumowicze podpowiedzą. Ale to twoje pieniądze nie wtrącam się. Ja napisałem jak zrobiłem i jak bym zrobił. Kupiłem rower używany na gwarancji i zapłaciłem za niego nawet nie 2/3 ceny. Rower był kupiony pod koniec października. Gość go sprzedał w styczniu bo kupił i okazał się za duży.. Na rowerze żadnej ryski, napęd jak że sklepu. Czasami da się tak kupić. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Fuji Roubaix jest szosą wyścigową. Zadaniem szosy wyścigowej jest jak najlepiej przenosić moc na ruch. Ma być sztywna i ograniczać do minimum straty energii. To się w dużym stopniu wyklucza z komfortem, który żeby występował, gdzieś rama musi się ugiąć. Nie oceniam tej oferty jako super atrakcyjnej. Po sezonie można było kupić karbonowego Treka Domane na Tiagrze za 5,5 a na 105 za 6 z groszami. Jak ktoś się zagapił to musi teraz przepłacić.

Kolega orzecho ma rację w tym, że można znaleźć wyśmienity rower typu endurance na karbonowej ramie w dobrym stanie za rozsądne pieniądze. Podobnie jak on, jestem posiadaczem Specialized Roubaix. Swoją drogą jeździmy często we czterech kumpli, każdy na innym Roubaix ? Innym mega komfortowym i świetnym rowerem jest karbonowy Trek Domane. Jak ktoś się nie zna to można wziąć odpłatnie mechanika ze sklepu do oceny roweru. Znam takich co się tego podejmują. Używki należy kupować wyłącznie z odbiorem  osobistym i oględzinami przed zakupem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...