Skocz do zawartości

Coś mi strzeliło w rowerze podczas zmiany biegów stało się takie coś. Jaki koszt naprawy około ? :/


Rekomendowane odpowiedzi

 

SHIMANO ACERA RD-M360 SGS byłem właśnie w serwisie cała przerzutka podobno do wymiany zastanawiam się nad zakupem tej samej przerzutki ale może coś lepszego np.

 

Shimano Deore RD M591  albo Shimano RD M592 Deore Shadow ja to ogólnie słabo się znam więc może to samo lepiej kupić albo coś lepszego tak do 150zł?

 

Odnośnik do komentarza

W deore masz chyba inny uciąg linki więc musiałbyś zmienić również manetke, do tego deore są na 10rz a ty masz pewnie 8-9rz, więc wymiana kasety, łańcucha, i możliwe że korby lub samych blatow. Możesz założyć nowe acere, alivio lub altusa, wszystkie technologicznie będą jednakowe.

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Tego starszego rd-m370 używałem z manetka sl-m310 8rz przez 1k km, nie było z nią kłopotów. Ogólnie to się wkurzyłem troche, bo kupiłem ją jakoś w okolicach czerwca, a za miesiąc pojawiła się grupa M2000 i ta nowa nie była wiele droższa :-(.

 

Ostatnio zmieniałem manetki i zastanawiałem się czy nie wrzucić tych od deore bez wskaźników (używane były w tej samej cenie co m370, taka fanaberia ;-)) ale one są już na dyna sys i z moimi przerzutkami mogą nie działać, a do roweru który praktycznie nie jest jeżdżony szkoda pakować kasę na wymianę innego osprzętu. W 10rz zamierzałem zablokować nadmiarowy bieg naciągiem linki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...