Skocz do zawartości

Kupno uzywki na bardzo dobrym osprzecie do 6000zl


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Potrzebuje kupic bardzo dobry rower w bardzo dobrym stanie technicznym. Moze byc w sumie karbon, chyba ze mi to odradzicie. Naped minimum sram x9 albo x0, amortyzator fox 32 i solidne piasty. Mam 180cm wzrostu, Na ramie 21 cali dobrze mi sie jezdzi aczkolwiek na 19 nawet lepiej. Wybralem wstepnie jakies modele. Rower potrzebny na zawody mtb.

https://m.olx.pl/oferta/trek-superfly-comp-limited-edition-l-fox-sram-x9-1x10-CID767-IDuxD3X.html?position=1&page=1

Rower jak dla mnie ciekawy ale widac ze jest mocno porysowany. Duzy plus to piasty dt swiss 240.

https://m.olx.pl/oferta/trek-superfly-elite-carbon-sram-x0-bontrager-fox-29er-kozak-CID767-IDueSS1.html?position=4&page=2

Tutaj z kolei naped sram x0, zadbany rower. Koles powymienial przerzutki i pare innych rzeczy. Wydaje sie lepszy ale co do piast to sie nie znam.

Jesli cos mi sie trafi jeszcze to dorzuce tutaj. Rozwaze kazda mozliwosc. Mile widziane oferty. Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

Kupując rower za 6k, kupuje się sprzęt nie starszy niż 3 lata. I wyłącznie karbonowy, gdzie rama ma gwarancję. Jak akurat przede wszystkim zwróciłbym uwagę na modele Specialized Epic/Stumjumper i Trek Procaliber/Superfly. Co do Foxa bym się nie upierał. Sam mam Foxa i nigdy wcześniej nie trafiłem na Rebę, która by działała lepiej. Okazuje się że nie potrafiłem jej dostroić. Ostatnio dostałem rower na testy w którym nowa Reba RL działała nie gorzej niż mój Fox. Więc sądzę że Reba lub SID spokojnie może być. SRAM X9 to nędza, nie wchodzi w grę. Tylko w miarę nowy napęd 1x11 SRAM lub 2x10 czy 2x11 Shimano XT/XTR.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...