Skocz do zawartości

Zakup crossa do 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

@dawidm, wiem coś o tym. Chyba sami bogacze w Galicji, bo nie widzę, aby jakoś szły te rowery z naszych okolic. A spędzam dziennie w sumie ze 2-3h na OLX i Allegro, to wiem. Z niektórych ofert to bym quiz mogła zdawać :P Mam nadzieję, że to się wreszcie niebawem skończy i znajdę ten idiotyczny rower, bo ileż można?

 

@Zelek, masz ode mnie usprawiedliwienie ;) Też miałam grafitowy. Dawid po prostu zły kolor sobie kupił - musi lubić bieganie ze szmatką w wolnych chwilach :D

Odnośnik do komentarza

No mój spartacus 4.0 też grafitowy przyszedł wczoraj do południa i już wczoraj przejechał 40 km. Rower wygląda fajnie, jeździ fajnie, tylko przerzutki muszę podregulować no i uchwyty w kierownicy do wymiany. Bo te fabryczne z gumy to porażka. Spartacus ma ramę 19 cali i idealnie pasuje. Porównywałem go z moim unibike viperem 21 cali i mają podobne gabaryty, jedynie co to górna rura opada niżej w spartakusie ( od strony siodełka )także jest więcej luzu pod klejnotami. Rowerek przejął mój syn który ma 186 cm wzrostu i pasuje mu idealnie.

Odnośnik do komentarza

Dawid. Masz jeszcze tego swojego Spartacusa na sprzedaż? 

Dwa pytanka ile byś za niego chciał? 

Czy zależy ci na tym żeby go szybko sprzedać czy jesteś w stanie poczekać (na moją wypłatę że tak powiem )

Sprawa aktualna.

Ile miałbym czekać? :)

Podbij na priv lub zadzwoń do mnie to się umówimy na oględziny bo widzę, że z Krakowa jesteś.

Jako, że z forum to taniej puszczę :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...