Skocz do zawartości

Rower do pracy i na dalsze wyprawy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Z racji iż szosa nie do końca sprawdza się w dojazdach do miasta i bagażnika raczej też nie założę to poszukuję kolejny rower.

Poszukuję czegoś pomiędzy MTB a Crossem. Nie chce trekkinga mam jednego i jakoś strasznie wielkie 0 sportowego zacięcia dziadkowy.

Mam zamiar kupić golasa albo używkę już zaopatrzoną w solidny bagażnik pod sakwy oraz w błotniki jakieś.

Przeglądałem sporo ofert i nie widzę nic sensownego albo same grubasy na mega wielkich oponach albo fitness na cieniutkich.

A chce tym śmigać po mieście, po lecie i czasem na lekkie pagórki wjechać + plan jest na wypad tygodniowy w nadchodzące wakacje.

Sporo ofert na ramie CUBE widziałem. jednak troche nie jestem w temacie osprzętu w tej klasie.

Budżet to max 3000

Chyba lepiej używka bo można mieć dużo lepszy sprzęt.

Może ktoś chce coś sprzedać?

Wzrost 188cm.

Odnośnik do komentarza

Mam 1,9m wzrostu, jeżdżę po ścieżkach leśnych (~70%) i asfalcie (~30%) na Evado 4.0 2015, moim zdaniem super się spisuje. W Twoim budżecie dorwiesz 6-kę, dokupisz bagażnik, ewentualnie zmiesz opony (rama i widelec nie kolidują, nie wiem tylko jak obręcze, ale myślę, że nie powinno być problemu). Moim zdaniem warto się nim zainteresować. :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...