Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,wczoraj oglądałem dość nietypową kolekcje Krossa " Black Edition " Za bardzo nie mogę znaleźć informacji na temat tej wersji.

 

Kross black edition 4.

amortyzator suntour xcm, hamulce hydrauliczne,przeżutki alivio/deore, koła 27,5.

Amortyzator lepszy byłby ten Xcr chociaż, ale porównując go do lini Hexagon 7.0 2018 r.to niczym nie róźni się a tańszy o 200 zł.

Jak oceniacie ten rower ?

W dalszym ciągu szukam mtb i myśle,że w budżecie do 2-2,5 tyś. to nie najgorsza propozycja.

Podaje link :

 

https://www.kross.pl/pl/node/38317

Odnośnik do komentarza

a ja mam takie pytanie.

 

 Widzę , ze Pan jest dobrze zorientowany w tematyce rowerowej. OStatnio pisałem tutaj na forum, ze posiadam rower kross level b4 i chcialem do niego amortyzator kupic i wymienic napęd. Tak jak sprawdzałem to bedzie to koszt okolo 2,5k-3k złoty. Zastanawiam sie, czy nie lepiej by bylo( bo i tak żonie musze kupic rower), przekazać ten rowej małżonce i kupic cos za 5.000. I tutaj mam pytanie, przegladalem sporo rowerów ale żadne nie spełniają moich oczekiwan. wolalbym jednak gorszy naped, kosztem lepszego amortyzatora. Widzialem rower firmy Accent za 5k, 29cali z rebą i Slx. Czy warto? Widzialem tez, ze Btwin robi rowery za 5k. Oczywiscie musiałbym poczekac do zimy aż wyjda nowe  modele bo teraz są trudno dostepne. Co pan by poradził, co pan sądzi o tych dwóch markach? btwin, daje dożywotnią gwarancje na rame. Lepiej kupic za 5k rower lepszej marki kosztem osprzętu?

Odnośnik do komentarza

Odpowiedz sobie czy wolisz markę czy jednak lepszy osprzęt, bo to zasadnicza różnica. Możesz mieć rower dobrej marki z gorszym osprzętem, tylko pytanie po co i czy jest sens? sam serwis i dołożenie około 3k za amor tez mija się z celem, lepiej dozbierać i postawić na nowy, tylko nie patrz na samą firmę a konkretny osprzęt, jakość czy wygodę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...