Skocz do zawartości

Oswietlenie rowerowe


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Doszedl mi dzis rower wiec planuje powoli kompletowac niezbedny osprzet zanim zaczne na powaznie jakies wyjazdy :)

Potrzebowalbym oswietlenia zarowno na przod jak i tyl. Stad moje pytanie co moglibyscie polecic w kwocie powiedzmy 50-70 zl na przod zakladajac ze na tyl wezme lampke PROX Gemma. Widzialem w paru postach, ze nie jest najgorsza? (moze sie myle). Ale co na przod? Raczej nie planuje jakis wielkich nocnych wypraw ale lepiej miec cos na wieczor/noc glownie po miescie. Rower to lazaro integral v2.

 

PS. Wiem ze jest post na 115 stron gdzie moglbym cos znalezc co mnie interesuje, ale przegladajac czesc postow jest troche chaotyczne wbic sie w konkretna strone. :)

 

Z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tydzień temu kupiłem Lampka PROX Orion 400 lumenów (trochę na szybko, bo nie miałem czasu czekać na canvoi s2+).

Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Testowana w lesie po zmroku, nawet w takich warunkach daje radę. S2+ jest mocniejsza, ale po lesie w nocy jeżdżę tylko żeby lampki sprawdzić ;)

 

Poza tym jest maleńka i zasilana przez usb. Za 70 zł to wg mnie razem z s2+ najlepszy wybór. Ew S2+ zmodowana jeśli faktycznie będziesz dużo jeździł po ciemku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...