Skocz do zawartości

Kross czy B' twin ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie, Moje Uszanowanie ! 

 

Od dwóch miesięcy wypatruje i przyglądam  zarazem przymierzam się do kupna, ale póki co wszystko bezskutecznie nie mogę podjąć ostatecznej decyzji w tej sprawie przez ogólny swój dylemat  co lepsze co gorsze.   

 

Rower jaki chce zakupić to górski Mtb do kwoty 2000 tyś zł. w moim mieście zwiedziłem już kilka porządnych i autoryzowanych sklepów i wziąłem pod obserwacje kilka modeli  Krossa oraz B' twina jakie były wówczas dostępne od ręki. 

 

Kross Hexagon 5.0 lub 6.0  

 

Kross Level R1   ( rower z  wyprzedażowej edycji ) 

 

B' twin RockRider 520 wersja zwykła lub wersja 540. 

 

B' twin  RockRider 520 s  który wyposażony jest w pełną amortyzacje coś w stylu taniego fulla jeśli można tak to nazwać. 

 

 

Na temat rowerów B' twin jest sporo spekulacji, większość odradza i namawia do Krossa :)  chociaż nie do końca się z tym zgadzam bo  ile ludzi tyle opinii czy rzeczywiście  są tak feralne ?  

 

Prosiłbym o wasz komentarz odnośnie tych rowerów które wymieniłem takie za i przeciw wasze z góry dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnego znaczenia w tym budżecie czy Kross, Romet, Btwin, Unibike czy inny. To są wszystko tanie, niskobudżetowe rowery z Chin ewentualnie z naklejką przyklejoną w Polsce i ewentualnie spryskane lakierem w Polsce. W tej grupie cenowej jakość jest bardzo zbliżona. Jest sens porównywać wyłącznie amortyzator i osprzęt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...