Skocz do zawartości

Pierwsza szosówka do 4000zł. Zakup w Łodzi


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jak w temacie chce kupić perwszą szosówkę na rower chce przeznaczyć max 4000 bo doliczyć będę musiał pedały, buty i spodnie z pampersem więc dlatego taki pułap.

Problem w tym że chce kupić nowy rower w sklepie stacjonarnym i nie chodzić i czekać na zamówienie tylko iść i wrócić rowerem. Orientujecie się w który sklep w Łodzi ewentualnie Częstochowie najlepiej uderzyć?

Myśle również o B'twin z decathlon a z innych marek to jesli tylko by był na stanie to bym kupił Giant Defy 1 lub 2.

No chyba że ktoś ma szose w idealnym stanie i chce sprzedać to mogę byś zainteresowany.

Dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza

W tym budżecie uderzyłbym do innych producentów niż B'Twin. Doceniam ich rowery w przedziale 1000-2000 złotych, ale z tymi droższymi to sam nie wiem.

 

Jeżeli chodzi o sklepy rowerowe w Łodzi, to zajrzyj np. do Gold Sportu na skrzyżowaniu Kopernika z Żeromskiego (+ ich drugiego sklepu na Kopernika 33 koło komendy), do Dynama na Kilińskiego, do Piasty Puszkina, do Bikemii na Wydawniczej 1/3 i zaraz w pobliżu jest sklep na Piłsudskiego naprzeciwko stadionu Widzewa.

 

To pierwsze duże sklepy, które przychodzą mi do głowy, ale musiałbyś jeszcze w internecie poszperać, bo często fajne rowery można dostać w mniejszych sklepach, ale trzeba wiedzieć do których podjechać :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź.

A jeśli chodzi o osprzęt to warto dopłacać do shimano 105 czy tiagra w zupelności wystarczy osobie która jest amatorem i planuje jezdzić troche więcej niż normalnie bo do pracy nadal będę śmigał trekingowym. Bo pewnie jak znajde rower za 4500 który będzie się nieźle prezentował i własnie miał shmano 105 to będzi mnie kusiło aby dopłacić. Bo kupując ten rowera raczej nie mam zamairu go zmieniać już na lepszy wiec jak mnie sprzedający wkręci to moge i przekroczyć budżet.

Odnośnik do komentarza

Ha, dylematy przy wyborze osprzętu są zawsze trudne. 105 będzie działać trochę płynniej od Tiagry, będzie też lżejsza. Ale czy warto dopłacić? Zależy ile :) Ja w swoim rowerze (fitnessowym) mam korbę, przerzutki i kasetę 105 i działają bardzo fajnie i w porównaniu z np. górsko/trekkingowym Deore (odpowiednik Tiagry) działają hmmm… bardziej płynnie i pewnie.

 

Ale kwestia czy warto czy nie, to już inna sprawa. Jak Cię stać, to moim zdaniem warto dołożyć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Ciekawe ile waży i jakiej jest jakości rama... Sam napęd jest w porządku, choć koła bardzo mocno odstają od osprzętu w rowerze.

 

Powiem tak - cena kusi, mimo, że to stara Ultegra. Jeśli rama nie jest jakąś padaką, to może i warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...