Skocz do zawartości

Rower miejski dla kobiety,który wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

W tym przedziale cenowym nie ma co liczyć na trwały produkt. Swego czasu kupiłem żonie krossa hexagon f2 za około 1 tys. pln i przekonałem się, że to marny produkt. Po dwóch latach napęd do wymiany ( oś suportu się skrzywiła, łańcuch wyciągnął, opony po kilkuset kilometrach do wymiany, klocki hamulcoe do wymiany, gdy żona hamowała to na odcinku kilkuset metrów wszyscy to słyszeli).

Sądzę, że twoje propozycje są tej samej jakości lub nawej gorszej. W tej cenie nie znajdziesz dobrego produktu.

Odnośnik do komentarza

Niedawno ktoś mnie na priv pytał o coś podobnego. W rowerach do 1 tysiąca złotych na jakość nie masz co liczyć; do rekreacyjnej i niezbyt częstej jazdy ok., ale to pod warunkiem, że rower jest uczciwie serwisowany. Warto popatrzeć wśród modeli, których cena katalogowa zaczyna się od 1,5 tysiąca (choć też bez cudów) i polować na promocję.

 

Dla porównania; rower miejski Krossa (nie pamiętam modelu), w cenie katalogowej 1500, kupiony w 2013 roku zaczął się sypać pod 3 latach (piasty, napęd itp.) mimo że był regularnie serwisowany. Używany do dojazdów do pracy (5-6 tysięcy rocznie -- więc nie jakoś dużo). Teraz dziewczyna używa czegoś zdecydowanie lepszego i poza felerną dętką nic się nie dzieje, niemniej przekracza sporo budżet.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...