Skocz do zawartości

Rower crossowy 2000-2500zł.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jaki rower crossowy polecacie w przedziale cenowym 2000-2500zł.

 

Rower głownie na dojazdy do pracy i siłownię. Około 50KM dziennie + jakieś weekendowe wypady. W większości droga szosowa, ale i szutrówka. 

 

Myślałem nad Romet Orkan 4M 2017. Jakieś doświadczenia? Coś podobnego w tych pieniądzach?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Romety Orkan w zależności od modelu , wielkości oraz rocznika produkcji mają różne ramy , często na stronach www są błędy w opisie lub zamieszczone niewłaściwe zdjęcia , a czasem sprzedawcy zamieniają komponenty roweru na inne niż w specyfikacji na stronie producenta , dla pewności najlepiej potwierdzić stan rzeczywisty u sprzedającego. Rower Romet Orkan 4 M 2017 za 1 776,00 zł to jest prawdziwa okazja zakupowa

Odnośnik do komentarza

Nie mam doświadczenia z rowerową gwarancją door2door , ale nie chciałbym przechowywać pudła po rowerze i każdorazowo skręcać i rozkręcać rower oraz zabezpieczać go do przesyłki podczas , której również może dojść do uszkodzenia np. wygięcia tarcz hamulcowych. Jeśli jest renomowany mechanik rowerowy w pobliżu miejsca twojego zamieszkania to wszelkie kwestie regulacji , napraw i konserwacji oparł bym na takowym , nie warto jest oszczędzać pieniędzy kosztem "cienkiego" serwisanta ( najczęściej najlepsi serwisanci prowadzą własną działalność i nie narzekają na brak pracy ). Oddając osobiście rower do serwisu jest możliwość precyzyjnego przedstawienia problemów i uzgodnienia sposobu ich rozwiązania

Odnośnik do komentarza

Cześć, podepnę się, bo również kusi mnie ten Romet, ale dochodzi kwestia rozmiaru ramy.

Wg tabelek kwalifikuję się na 23'' (194cm i długie nogi - 94 cm), ale obecnie jeżdżę na 19'' i nie narzekam, a jak mierzyłem ostatnio w sklepie 21'' i 23'', to nie czułem między nimi zbytniej różnicy (choć wg sprzedawcy lepszy 23'').

Pytanie: czy brać Rometa 21'', czy szukać czegoś innego koniecznie 23''? Jest coś równie atrakcyjnego w tym rozmiarze?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...