Skocz do zawartości

canyon strrive AL 6.0 vs canyon spectral AL 6.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

      Jestem kompletnie zielony w tym temacie mam doświadczenie w motocyklach zarówno enduro jak i sportowych. jednak kolega namawia mnie na pewne zmiany i teraz moje pytanie czy to są rowery warte swoje ceny i jakie istotne różnice są w tych modelach ? Używane będą weekendowo ale zgodnie z przeznaczeniem jednak do zwykłych wypadów również . Jak wygląda gwarancja, eksploatacja i jak podchodzi serwis w razie reklamacji czy innych rzeczy ?

 

 

Z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czy motocykle kupujesz nowe i na gwarancji? :)

Rower, to znacznie prostsze urządzenie. Na pewno dasz sobie radę.

Choćbyś trafił na sprzedawcę w 100% wywiązującego się ze zobowiązań gwarancyjnych, to i tak to musi potrwać. Jesteś 1-2 tygodnie w plecy.

Skoro jeździsz na motorach, to na pewno kumasz. Ma chodzić lekko, cicho, bez luzów, linki bez zacięć... i to wszystko. Jak coś jest nie halo, to trzeba zajrzeć i poprawić.

Odnośnik do komentarza

Tak to wszystko rozumie w senie podstawowego używania ale chodzi mi o to że są na pewno jakieś elementy na które trzeba bardziej uważać , i bardziej chodzi mi o techniczna opinie na temat podzespołów takich jak oś itp. a co do gwarancji sprzedawca sprzedawcy nie równy ale jeśli wyślą np. ramę to już nie którzy producenci robią problemy :/ No i czy ten model jest wart sporych pieniędzy ? Zdarza się ze można kupić coś lepszego :P 

Pozdrawiam

 

P.S

Fakt motorów nie kupuje nowych :)

Odnośnik do komentarza

Nie napisałeś zbyt konkretnie - do czego go będziesz używał, jakiej długości trasy, jakie prędkości zamierzasz osiągać?

Nie nastawiaj się na naprawy gwarancyjne, bo to zawsze jest bagno.

Bierz model o jak najprostszej konstrukcji, taki, w którym nie ma się co popsuć:)

W tej sytuacji konkretnie Ci nie doradzę, bo ja - znowu - nie kupuję nowych rowerów ;). Ostatni - 22 lata temu i nigdy więcej!

Mogę co najwyżej przestrzec przed zubożonymi wersjami MTB lub krosów na wolnobiegach 6- i 7-rzędowych. Jak się trochę przyciśnie, to osie się wyginają i choinka lata jakby się koło miało za chwilę urwać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...