Skocz do zawartości

Jaki Rower Crossowy/ MTB do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja, znalazłem coś takiego jeszcze z Kandsa. 

 

http://allegro.pl/28-kands-maestro-full-alivio-19-czar-i7161488183.html

 

Ktoś może się wypowiedzieć? Ktoś już próbował tą firmę albo ma taki rower?

 

Podepnę się z zapytaniem.

 

"Przedmiotem aukcji jest wypasiony crossowo - szosowy rower"

 

ten rower jest bardziej szosowy niż Vellberg czy to tylko chwyt marketingowy?

Odnośnik do komentarza

To rower crossowy i tyle. Przy obecnym dobrobycie nazw, to już naprawdę idiotyczny tekst, bo jeszcze po drodze między szosą a crossem jest fitness. Ale to wiadomo od zawsze, że na Allegro sprzedawców w opisach ponosi fantazja, bez względu, czy to Kands, czy topowy model ;) Szosa to szosa. Jest lekka, ma węższe opony, sztywny widelec i nade wszystko - kierownicę w kształcie baranka z klamkomanetkami (tylko największa tandeta lub używane retro szosy nie mają tych ostatnich).

 

Co do samego roweru - ten Kands to taki Vellberg 3.1. Który ładniejszy/tańszy/możliwy do przymierzenia na żywo/sprzedawany przez sprawdzonego sprzedawcę - tego bierz :)

Odnośnik do komentarza

Mam wiadomość z obsługi klienta Vellberg

"Witam,
Do wzrostu 182 cm odpowiednia będzie rama zarówno 19 jak i 21 cali - wybór ramy zależy od preferencji użytkownika.
Na ramie 21" pozycja za na rowerze będzie bardziej nachylona aniżeli w przypadku ramy 19".

Kluczowym elementem jest też długość wewnętrzna nogi - geometrię ramy naszych rowerów może Pan znaleźć w poniższej aukcji:..."

 

W takim razie wygodniejsza będzie rama 19". Chyba nie ma tutaj mowy o ogromnych oporach powietrza względem ramy 21?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...