Skocz do zawartości

Kross Level B7 2017 vs Cube Attention SL vs?


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam roweru do około 3500 zł, maksymalnie 4k. Będzie to w zasadzie mój pierwszy MTB. Wykorzystywany na dojazdy do pracy, jazdy po lesie (rekreacyjna) i na inne wycieczki, myślę że max 2500km rocznie. Czy w tej w kwocie jest coś bardziej interesującego? Może Kellys Gate 30 | 50? Zależy mi na dobrej, wytrzymałej ramie i dobrym stosunku cena/osprzęt. Byłem mocno nastawiony na krossa, ale czy to najlepszy wybór w tym przedziale?

Odnośnik do komentarza

Gate jako jedyny z nich ma dwie sztywne osie. Więc jest to najbardziej przyszłościowa rama. Wszystkie z nich do lekkich nie należą ale nie ma lekkich ram w tym przedziale cenowym.

Na dojazdy do pracy to szczerze mówiąc szkoda takiego roweru. No i duży kilometraż oznacza potrzebę częstszego serwisu amora powietrznego. A nie jest on tani. To są rowery terenowe a nie miejskie. Jeśli ma to być rower uniwersalny to nie wiem czy nie lepiej Attention bez SL na amorze olejowo-sprężynowym, nie wymagający serwisu częściej niż raz na kilka lat. Albo jaki cross na szerszych oponach.

 

Edit

Machnąłem się. Kross też ma dwie sztywne osie jakby co.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...