Skocz do zawartości

Rower do 9 tys.


Rekomendowane odpowiedzi

Procaliber to bardzo ciekawy rower. Jak będę miał okazję to zamierzam go przetestować. Rozmawiałem właśnie o nim wczoraj w zaprzyjażnionym sklepie na Śniegockiej 2 (skleprowerowy.pl), w którym mieli kilka sztuk różnych modeli tej serii.
Jeden z chłopaków na nim jeździł i mówi że owszem ten IsoSpeed działa i zmiękcza tylny trójkąt. Ale nie potrafił nic bardziej szczegółowo opowiedzieć bo to chyba były krótkie testy i nie jego bajka.

Ja też rozważam zakup szybkiego i wygodnego HT z nowymi technologiami na sztywnych osiach, z dropperem, piastach Boost itd. Bezpośrednim konkurentem Procalibera jest Specialized Chisel. Mój wybór byłby raczej między nimi. Jeśli jesteś z Warszawy to przejedź się do chłopaków do sklepu. Mają też jednego z najlpeszych serwisantów w Warszawie, Janka, i m.in. dlatego warto u nich kupić. SportSet to malutki sklepi z malutkimi stanami magazynowymi. Na Śniegockiej jest rowerów na magazynie za setki tysięcy zł.
Przeczytaj też ten wątek:
https://roweroweporady.pl/f/topic/2586-specialized-chisel-nowy-aluminiowy-wyscigowy-ht/?hl=chisel

Napisz jeszcze jakie planujesz zastosowanie roweru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...