Skocz do zawartości

Szosa = ból głowy


Rekomendowane odpowiedzi

ooo to widzę, że nie dość że na forum doradzasz to jeszcze osobiście polecisz sprawdzić - o i to jest dobry forumowicz ;)

wieść o problemach z dostarczeniem szybko się roznosi ? :)

 

jak tam wrażenia z siedzenia na nim ? :D

 

Fajny. Kolorek konkretny. Jak to nazwał mój młody oczojebny :) (pewnie Łukasz to wykasuje)

Dla mnie za długi. Ale ponieważ nie miałem przełajówki chętnie bym pojeździł. Zapraszam na kibicowanie na początku maja w Opiniogórze gdzie co roku odbywają się dwa etapy Małego Wyścigu Pokoju. Mój młody będzie w 2018 próbował walczyć o zwycięstwo.

Fajny klub kolarski mają w Ciechanowie, który prowadzi Stanisław Grabowski. Były świetny kolarz przełajowy. Fajne dzieciaki mają i sukcesy. szczerze im kibicuję a nie jest im łatwo bo cienko z funduszami.

Odnośnik do komentarza

Amarotex czy mógłbyś podrzucić linka do strony z Fuji Sportif 1.5, o którym pisałeś na początku tematu ? Rozglądam się za jakąś  możliwie wygodną szosą w podobnym przedziale cenowym.

Przy okazji co myślicie o Jamis Ventura Sport? http://www.jamisbikes.com/usa/venturarace.html ?

 

http://www.fujibikes.com/usa/bikes/road/endurance/sportif/sportif-1-5-disc

 

Jamis wygląda w porządku. Pytanie za ile można go kupić. Bo Fuji chodzi po ok. 3000. No i zawsze pytanie co z gwarancją i co z obsługą pogwarancyjną.

Odnośnik do komentarza

Witaj Lukas - wtedy co oglądałem to tutaj był dostępny - https://www.centrumrowerowe.pl/rowery/szosowe/p,rower-fuji-sportif-1-5-disc-srebrno-niebieski-fuji,639592.html

ale chyba już im zszedł - kosztował bodajże coś koło 3200 zł ale w piątek był rabat na black friday stąd taka cena.

 

Jajacek:

a i owszem kolor hmm ... rzucający się w oczy i to dość ostro ? każdy komentował kolor jak go zobaczył u mnie w pracy.  O widzisz nawet nie wiedziałem, że ktoś u mnie w mieście ma styczność z przełajami. Ja do tej pory przeważnie sam jeździłem na rowerze. Co do Małego Wyścigu Pokoju to może i wpadnę, a jak wpadnę to będę pewnie dosyć widoczny na tym swoim Specu ? ? ... Opinogóra to takie moje miejsce przelotowe jak wyskakuje na jakąś rundkę.

 

Wracając do mojego Speca - jak myślisz jest sens zakładania węższych opon do niego z myślą polatania tylko po szosie ? 

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi.

 

Chciałem się zmieścić się w okolicy 3k- Jamis jest za 3500 - dokładnie tyle samo co Fuji z rocznika 2017r.

 

Fuji do mnie jakoś bardziej przemawia ( zwłaszcza w nowym malowaniu), ale Jamisa  mogę obejrzeć i przymierzyć przed zakupem w Legionowie.

 

Niestety w Warszawie przez internet nie mogę znaleźć żadnego z nich.

 

Odnośnie obsługi gwarancyjnej- czy macie jakieś doświadczenia? Chyba żadna z tych marek nie daje dożywotniej gwarancji na ramę.

Odnośnik do komentarza

Też zawsze wolę kupić rower lokalnie, dzięki za info o sklepie i dożywotniej gwarancji na ramę. Przejadę się do nich jak trochę się rozpogodzi-  ciekawy jestem jak ta rama wygląda na żywo i jak szerokie opony tam wejdą.  

Zastanawiam się cały czas jeszcze nad fuji 1.5 na rok 2018, ale  raczej przed sezonem nie ma co liczyć na upusty na rower z nowego rocznika.    

Czekam też na ofertę rowerów Deca na 2018- może wypuszczą nowego tribana 540.

Odnośnik do komentarza

Nie chwal słońca przed zachodem. Nie wiem jak w tym Jamisie, ale w Specialized też jest gwarancja na ramę dożywotnio i co z tego skoro:

 

-rama traci gwarancję, po upływie okresu dekapitalizacji (największy paradoks Specialized)

-gwarancja może być nieuznana, jeżeli rower brał udział w zawodach, jazda była agresywna itp

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...