Skocz do zawartości

full do 5500


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam roweru z pełnym zawieszeniem za ok. 5500zł. Szukam roweru typu trail który pozwoli mi na agresywniejszą jazdę niż mój  obecny kross level b6, nie połamie się przy jakiś skokach i zapewni mi większy komfort. Na rowerze mam zamiar jeździć też po asfalcie więc nie chciałbym czegoś z kołami +. Mój typ to marin rift zone 1 http://marinbike.pl/rift-zone-1-2018-p136.html?c=58 Czy w tej cenie dostanę coś lepszego ? Zastanawiałem się nad krossem soil 1 (niestety używany więc trochę bym się tego bał) bo dużo osób go polecało (moon jest chyba bardziej ociężały). Myślałem też nad giantem trance 4 ale nie wiem czy znalazłbym go za ok. 5500. Dodam, że mam 177 cm wzrostu i ważę ok. 72kg.

Odnośnik do komentarza

Z dnia na dzień mam coraz większe wątpliwości co do tego rose i znowu coraz bardziej myślę nad rift zone 1. Ne rose nie dostał bym już żadnego rabatu i wyszłoby 6,5 k a na marina był by może rabat z 10% czyli wyszło by ok. 5k. Nie wiem czy chciałbym wydać aż 6,5 k na rower. Wolałbym również mieć rower w kwietniu-maju 2018 a nie kwiecień-maj 2019 (lub czerwiec-lipiec 2018 jeśli dobrze by poszło). Przedni amor jest praktycznie taki sam ( różnią się podobno tylko wagą ) osprzęt deore vs slx, miałem pełne deore mam deore/slx i raczej nie ma większej różnicy, marin ma również od razu szersze opony niż rose. Przy marinie martwią mnie 2 żeczy: 1. tylny amortyzator nie ma blokady co mogło by przeszkadzać na asfalcie ale pewnie bym się przyzwyczaił. 2. nie wiem jak czuł bym się na rozmiarze L (chodzi o długość ). Po przespaniu się kilka razy z tymi myślami jestem tak blisko rift zone, że chyba na wiosnę u mnie zagości. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...