Skocz do zawartości

Rower do 1500 zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem :)

 

Potrzebuję rower dla kobiety (162cm wzrost) głównie do jazdy po mieście (czasem do lasu). Wiem że chciałaby rower z przednim amortyzatorem, może być rama damska(byle dało się zainstalować bidon)/męska, lekki, hamulce to raczej v-brake (chyba w tym przedziale cenowym nie dostanie się roweru z dobrymi tarczówkami). Przydałyby się też błotniki w razie niespodziewanego deszczu w czasie dojazdu do pracy (prosiłbym o poradę jakie błotniki można zamontować). Możliwe jest nagięcie budżetu o 200 zł jeżeli wpłynęłoby to na polepszenie komfortu użytkowania roweru.

Odnośnik do komentarza

Trekking będzie miał już wszystko, czyli błotniki, bagażnik i oświetlenie, będzie też odpowiednio cięższy. Rower crossowy to w zasadzie goły trekking, zakładasz do niego co chcesz i kiedy chcesz. Za takie pieniądze albo coś bardziej markowego, ale słabszego osprzętowo, albo jeden z tzw. królów allegro : Kands, Spartacus, Lazaro, Eries itp.Czytałeś oczywiście wpis Łukasza?  https://roweroweporady.pl/jaki-rower-kupic-do-1500-zlotych/

Odnośnik do komentarza

A ten Rove to nie jest przypadkiem damski? Nie żeby to w czymś przeszkadzało oczywiście, grunt żeby było wygodnie.

Co do Roam3 to solidny rower crossowy, może nie jakiś wybitny ale przyzwoity. 1800 bym jednak nie dał, za 1600 można się zastanowić, przymierzyć czy pasuje pozycja za kierownicą, czy jest wygodnie. Z czasem w miarę zużycia komponentów można też co poniektóre wymienić na trochę wyższy/lepszy/lżejszy model.

Odnośnik do komentarza

Rowerek praktycznie na pełnym Alivio za co duży plusik. A marka Kands jest już na rynku od paru latek i nic złego nie słyszałem. Sam mam jeden rowerek od nich, kupiony w połowie 2014roku i pomimo całorocznej eksploatacji we wszystkich możliwych warunkach pogodowych i terenowych, to poza wymiana części podlegających zużyciu nic się z nim nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...